Mis toimub?

Kuressaare kitarrilaager nr. 11 toimub 14.-19. augustini 2017 Kuressaares.

Kuressaare kitarrilaager on toimunud kümnel korral. Eelmiste kordade kohta infot leiab blogist ja fotosid ka meie Facebooki lehelt.

Tänavu toimub see 14.-19. augustini Saaremaa Ühisgümnaasiumis! (Hariduse 13, Kuressaare)

Alustame 14. augustil kell 15. Koguneda võiks vähemalt pool tundi varem, et kompsud maha pakkida. Kojusõit planeerida 20. augusti hommikuks. Põrandamajutujatel tuleb kaasa võtta magamistarbed ja magamisalused (magamiskott+madrats)!

Vaiko Eplik. Kitarrinädal 2014

Vaiko Eplik. Kitarrinädal 2014

Laagri üheks eesmärgiks on õpetada loomingulist ja avatud lähenemist muusikale ning pakkuda uusi ideid ja inspiratsiooni kõikidele kidrahuvilistele! Otseseid vanuse- ja mänguoskusepiiranguid ei ole. Alati on laagrisse oodatud ka need, kes kitarri kasutavad pigem enda laulu saatepillina ja soovivad harjutada kitarri just saatepillina! Oodatud on ka BASSKITARRIMÄNGIJAD!!!

Juhendajateks seekord: Marek Talts, Karl Laanekask, Jaak Sooäär, Raul Ojamaa, Erko Niit ja Laura Junson, Paul Daniel, Marti Tärn, Andre Maaker.

Lisaks avatud osalejate JÄMMINURK Kuressaare Kuursaali ees. Juhendajate esinemisi toimub traditsiooniliselt GoSpas. Nädala jooksul mitmed head kontserdid tulekul!

Ja nagu tavaks on saanud, siis laagri hea sõber kauplus Stanford Music kingib igale osalejale ühe paki uusi kitarrikeeli.

Laagri hinnad:
1. Laager ilma majutuseta (sisaldab lõunasööki) – 135€
2. Laager, toit, majutus SYGi-põrandal, pesemisvõimalused – 165€
3. Laager, toit, majutus hosteli 4-kohalises toas – 210€
4. Laager, toit, majutus hosteli 2-kohalises toas – 230€
5. Laager, toit, majutus hosteli 1-kohalises toas – 260€

Registreerumisel palun kindlasti teada anda, millist majutusvarianti sa soovid!
Kuna hosteli tubade arv on piiratud, siis on nii, et kes hiljaks jääb, sellele ei pruugi soovitud variant enam vaba olla.
SYG Hostel

Registreeruda saab SIIT!

Kellel küsimusi võib kirjutada ka: kitarrilaager at gmail.com

Kuressaare kitarrinädalat toetavad:
Kuressaare linn, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Georg Ots Spa Hotell, Kuressaare Kuursaal, muusikariistade kauplus “Stanford Music”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *