July, 2016

Vilsandi paadimees

“Ilus elu mere ääres” viimane kontsert toimub 16. juulil kell 20 Vilsandil. Erikülalisteks Jaan Tätte ja Villu Veski! Kui vihma ei kalla, siis kontsert toimub Tätte hoovis, mitte paadikuuris. Paat väljub Papissaare sadamast Vilsandile laupäeval kell 16 ning tagasi Saaremaale saab pärast kontserti kell 23 või järgmisel hommikul kell 12.
Paadile vajalik eelregistreerumine – kontakt@kuula.ee – edasi-tagasi merereis maksab ühele sõitjale 10€.

Neeme paat

Neeme paat

0 kommentaari

Erireis Pranglile!

“Ilus elu mere ääres” viib meid 8. juulil Pranglile. Koostöös Prangli reisidega saab nautida kontserti koos laevasõiduga! Pärast kontserti toob erireis soovijad mandrile tagasi. Võimalus veeta terve päev saarel (pakett sisaldab meresõitu, ekskursiooni, lõunasööki ja kontserti) või nautida laevasõitu ja kontserti sadamakuuris.

Prangli

Prangli

0 kommentaari

“Ilus elu mere ääres”

Ja juba homme alustame suvekontserte Hedvig Hansoni trioga. Seekord toimuvad kõik kontserdid mere läheduses, nii et võtke ujumisriided ja käterätt ka kaasa! Hoidke silm peal ka Hedvigi Facebooki lehel. Kontserdi ajad on kirjas siinsamas “Teadaannete” all ning pilet on soovitav ikka eelmüügist varem ära osta. Hea on meenutada ka varasemaid suvekontserte – nende kohta on varasemad sissekanded siin lehel ka “Teemade” alt leitavad.

Ja paljudes kohtades soovitame ka enne või pärast kontserti õhtusööki nautida ning kindlasti broneerida laud!

0 kommentaari