June, 2012

“Armastuslaulud” 2012 – reklaamikampaania

22. juunil käisime Tallinnas, et eelolevatest kontserditest teada anda. Tulemuseks üks ülesvõte ETV saatest “Terevisioon”, kus Brasiilia helilooja Peninha lugu “Sozinho” kohtus Hedvigi looga “Selles öös nii palju oli valgust” ja intervjuu Klassikaraadio “Delta” saatesse. Kuula siit!

Ning üks fotomeenutus 2009. ja 2010. aasta kontserditest sai helitaustaks Viktor Ignatjevi pala “Tuul üle taeva tõttab” – Hedvigi ja Andre tänavune südasuvine duett :) Siit see nüüd tulebki!

0 kommentaari

Hedvig Hanson ja Andre Maaker “Armastuslaulud”

Armastuslaulud 2012

Armastuslaulud 2012


Taaskord annavad Hedvig Hanson ja Andre Maaker suviseid ja vahetuid kontserte kaunites paikades. Varasematel aastatel toimunud kontserdite muljeid leiad siit: Armastuslaulud 2010, Armastuslaulud 2009.

01. juuli TAAGEPERA loss, 4. juuli KÕLTSU mõis, 5. juuli HAAPSALU kuursaal, 8. juuli ALATSKIVI loss, 11. juuli PÄRNU jahtklubi, 12. juuli VIHULA mõis, 13. juuli PÕHJAKA mõis, 14. juuli KURESSAARE kuursaal.

On uusi kohti, kus Hedvig ja Andre veel esinenud ei ole ja ka vanu häid kohti. Loodetavasti tuleb uut publikut ja ka vanu häid kuulajaid! :)

Piletid müügil Piletilevis.

3 kommentaari