July, 2010

Sangaste

Sangaste loss vaimustas meid oma võlvide ja taevaaknaga, akustika oli suurepärane! Publikust rääkimata (seda näete pildi pealt!) Meie viimane “Armastuslaulude” kontsert toimub täna Pädaste mõisas ja tundub, et kontsert toimub esmakordselt õues, saate nautida merevaadet ja mõnusat suvetuulekest! Hakkamegi Muhumaale sõitma!

Sangaste publik

Sangaste publik

0 kommentaari

Kalvi

Hedvig kitarriga

Hedvig kitarriga

Peale kosutavat suplust Võsul jõudsime tuttavasse Kalvi mõisa.
Aitasin aknast välja mõned kirjud liblikad ja sättisin otseks mõned pildid seintel. Andre, nagu ikka, tegeles asjade ülespanekuga – pillid häälde, prozhektorid põlema…Pääsukesed siristasid akna taga ja purskaevud purskasid nagu eelmiselgi aastal ja kontsert oli kena, inimesed tõusid viimase loo lõpuks püsti! Suured tänud karikakrakimbu ja aprikooside eest!
Juulikuu kahel viimasel päeval on meie kaks viimast kontserti, Sangaste lossis ja Pädaste mõisas.

1 kommentaar

Saue

Lõpuks siis toimus ka see Saue kontsert, millele siingi juba paar postitust olen pühendanud. Kontsert läks igati korda – saal on hea akustikaga, publik oli väga avatud ja lahtine, mis annabki eelduse hea meeleolu tekkeks. Mängides tunned, et kuulajad järgnevad sulle ja seda suurem on vastutus ja soov seda muusikalist teekonda hästi ja huvitavalt sisustada :)
Saue mõisa pererahvas võttis meid lahkesti vastu ja olid väga meeldivalt üllatunud, et rahvas ei olnudki autosid hoovi parkinud, vaid jätnud need viisakalt sissesõitu keelava märgi taha! See olevat esimene kord kümne aasta jooksul… Suur kummardus meie publikule :)

Viisakas Saue publik :)

Viisakas Saue publik :)

2 kommentaari

Saue mõis – LISAPILETID!

22. juuli kontserdile Saue mõisas on saadaval piiratud koguses lisapileteid! Kes kindlasti tahaks veel tulla, siis saaks endale ka pileti broneerida, kui annab sellest märku näiteks siin allpool kommenteerides või kirjutades mulle: kontakt (ät) kuula.ee
Piletid müügil kohapeal enne kontserti hinnaga 185 krooni.

Kontsert toimub siiski siseruumides, nii et kohtade arv on piiratud.

4 kommentaari

Suure-Lähtru

Kodune Suure- Lähtru mõis. 6-aastane peretütar Anna tantsis vihmas ja mängis meile klaverit, ise küsis: “Kas tahate, ma õpetan teid niimoodi klaverit mängima?” Õhkkond oli hubane, pühapäevaõhtune.Andre müüs pileteid…Leidsin mõisa raamatukogust vana lauliku, kust tegime “ekspromt” katkendi Dvorak’i sümfooniast “Uuest maailmast”. D-duur. Aitäh ilusale Helenale, kes meid pildistas. Ja aitäh Suure- Lähtru mõisa pererahvale.
Järgmised kontserdid on 22.juulil Saue ja 23.juulil Kalvi mõisas.

Suure-Lähtru publik

Suure-Lähtru publik

Hedvig kandlega

Hedvig kandlega

0 kommentaari

Vihula

Jälle vaimustav paik! Suurepärane kontserdisaal Vihula mõisa aidas ja tuline publik! Üks meie tuttav muusik, Jüri Leiten, ütles nii kenasti Andre kitarrimängu kohta:”Mehed kingivad naistele kulda, sellelt mehelt tuleb koguaeg Sulle kulda…” Lootsin, et Andre mängib natuke flööti ka, mida ta proovis nii kenasti mängis, aga ju siis ei tulnud seda tuju. Aitäh kenadele naistele merekarbikommide (need on mu lemmikud) ja kaunite siniste lillede eest! Õhtu lõppes fantastiliselt – ujusime päikseloojangul Võsu liivarannas…
Täna hakkame sõita Läänemaale, Martna valda, Suure- Lähtru mõisa.
Küll on huvitav avastada Eestimaad!

Vihula mõisa aidas

Vihula mõisa aidas

8 kommentaari

Taagepera

Taageperas kitarridega. Foto: Adeele Sepp

Taageperas kitarridega. Foto: Adeele Sepp

Ja tuligi see kauaoodatud vihm! Muudkui ladistas meie kontserdi ajal vastu plekkkatust…Vahepeal müristas ka.
Väga emotsionaalne kontsert, millele loodusjõud kaasa aitasid.
Esmaettekandele tuli minu uus laul Ilmi Kolla tekstile “Selles öös nii palju oli valgust”
Kes Ilmi Kolla elulugu teab, see teab, et ta oli Taagepera sanatooriumiga seotud ja nähtavasti kirjutas ka oma väga lühikese elu jooksul nii mõnedki romantilised luuletused just seal ravil olles. Publikut oli jälle terve saalitäis ja koos pidasime ka selle palavuse vastu. Kes enam ei jaksanud, said kontserti kuulata ukse vahelt fuajeest, mõnusast tugitoolist… Meeleolu lisasid väiksesed tuled kardinates, mis tuletasid meelde jõule…

0 kommentaari

Saue mõis VÄLJA MÜÜDUD!

Saue kontserdile 22. juulil ei saa me hetkel rohkem inimesi vastu võtta, sest lihtsalt saali ei mahu rohkem. Küll aga on olemas võimalus, et ilusa ja kuiva ilmaga kolime kontserdiga õue ja sellisel juhul saaks rohkem publikut vastu võtta küll. See selgub aga kontserdi päeval, sest rohkem küll ilma ette ennustada ei söandaks. Ni et kes veel soovib Sauele tulla ja kaugemale sõita ei saa, siis palun jälgida infot siitsamast kodulehelt. Võib ka ilma jälgida! :)

Täna kontsert Taagepera lossis. Sinna peaks veel kohti olema! Eelmisel aastal olime ka seal, väike mälestus siit.

0 kommentaari

Alatskivi

Alatskivil oli palju siginat saginat – kola laat, inimesed suvitamas järve kaldal, autod, turistid, bensiinijaam…
Kola laadal müüdi küll igasugu kola. Ja seda kõike saatis valjusti pealetükkiv muusika, nii et üks kolamüüja kurtis, et hommikul ei saanud ostjatega õieti rääkidagi! Miskipärast on see nagu tava, et avalikel üritustel peab olema vali ja pealetükkiv muusika. Mina küll ei usu, et inimesed sellisel kujul muusikat peaksid ja tahaksid alalõpmata tarbida…
Nojah. Ja kellel siis see laadatümps ära viskas, sai tulla Alatskivi Lossi meie akustilist kontserti kuulama. Armastuslaule ju ikka hea vaikselt ja intiimselt laulda. Usun, et meie helid mõjuvad ka teraapiliselt ja muusika mõju kestab kuulajais märksa kauem, kui kestab kontsert ja mõjud ulatuvad sügavamale kui seletab silm. Lisaks muusikateraapiale teeme jõudumõõda ka naeruteraapiat! :)

Alatskivi kontsert

Alatskivi kontsert

0 kommentaari

Mooste

Nagu eelmisel aastal Tõstamaal, nii sattusime ka sel korral koolimajja. Riideid vahetasime sel korral küll vene keele klassi asemel hoopis inglise keele klassis.
Palavus oli muidugi vinge ja publik rokkis täiega! :)
Kuumus jätkub täna Alatskivi lossis, tulge plätude ja ujumisriietega kui tahate!

Ja kaunitarid esiridades…

Printsess

Printsess

0 kommentaari