June, 2009

Armastuslaulud Sagadis 20. juunil 2009

Eile oli meie esimene ARMASTUSLAULUDE kontsert uhkes Sagadi mõisas.  Suurepärane! Publikut oli nii palju, et viimase hetke tulijad pidid leppima kõrvaltubade uste vahel istumisega. Väga soe õhkkond, millele aitasid kaasa kaks mahedat prozektorit, mis Andre laenutas ja tema uus “Ibanez” , 12-keelne kitarr, mis kõlas nagu kannel ja sobis suurepäraselt meie lisalooks “Ei saa mitte vaiki olla”. Kõlavärvi lisasid kellukesed, triangel, shaker, line-bell ja mõisa pianiino, mida sain mängida oma loo “Kas sina tead” lõpus ja mis oli minu jaoks selle kontserdi ilusaim hetk.

Täname publikut kaasaelamise ja lillede eest, eriti armsad olid  need põllulilled…

Hedvig õde Piretiga Sagadis pärast kontserti

Hedvig õde Piretiga Sagadis pärast kontserti

Järgmine kontsert toimub 11.juulil Eivere mõisas, see asub Mäo lähedal Järvamaal, on väga huvitavalt looduslähedaselt renoveeritud, mõisa  saalis on eksootiline seinamaaling  ja aias söövad kitsed rohtu… Samuti ootame kontserti 12.juulil kaunis Tõstamaa mõisas Pärnumaal.

Kohtumiseni!

—- Hedvig —-

0 kommentaari

HEDVIG HANSON ja ANDRE MAAKER – ARMASTUSLAULUD

Armastuslaulud 2009 flaier

Romantilistel mõisakontserditel esitame kauneid Eesti autorite armastuslaule. Laule, mida oleme salvestanud ka plaatidel: “Nii õrn on öö”, “Kohtumistund”, “Tule mu juurde.” Lisaks kõlavad ka seni salvestamata ja mängimata lood.

Lisaks kontserdile on võimalik nautida ka õhtusööki ja majutust ilusates paikades. Selleks võtke ühendust kontserdipaikadega ja uurige, millised eripakkumised neil on!!!

Piletid PILETILEVIST!


SAGADI MÕIS

EIVERE MÕIS

TÕSTAMAA MÕIS

KALVI MÕIS

LAITSE LOSS

TAAGEPERA LOSS

PÄDASTE MÕIS

7 kommentaari