2009 Jõulujazz

Jõulujazz Tallinnas

Jõulujazz 2009 plakat

Jõulujazz 2009 plakat

Rõõm oli esineda Tallinnas! Seekordne koostöö Deniss Pashkevichiga on läbi ja jääme ootama uusi põnevaid kohtumisi heade muusikute ja kaasaelava publikuga!
Täname tähelepanu eest!

0 kommentaari

Jõulujazz koos Denissiga!

Jõulujazzi kontserdid 09. detsembril Tartu Jaani kirikus ja 10. detsembril Viljandi Pärimusmuusika Aidas.
Koosseis seekordse Jõulujazzi raames siis selline: Hedvig – laul, Andre – kitarr, Deniss Pashkevich – flööt, altflööt, tenorsaksofon, sopransaksofon, bassklarnet.

Denissiga oleme meie Hedvigiga varemgi koostööd teinud. Külalisena teeb ta kaasa Hedvigi plaatidel “What Colour is Love?” ja “Emalaulud.”
Mina olen Denissiga kohtunud ka põnevas koostööprojektis koos Sofia Rubinaga, kui esitasime juudi rahvamuusika töötlusi.

Ja ka seekordsetel kontserditel tõi Deniss endaga kaasa palju palju soojust, positiivset mõtlemist ja armastust!!! Loodan, et see kõik läbi muusika ka kuulajateni jõudis ja häid emotsioone ja mõtteid võnkuma pani.

Deniss Tartus kohvikus pärast proovi.

Deniss Tartus kohvikus pärast proovi.

Viljandis laval. Foto:Silver Sepp. Aitäh, Silver :)

Viljandis laval. Foto:Silver Sepp. Aitäh, Silver :)

Homme aga on kontsert Tallinnas Kumu auditooriumis. Kontserti kannab üle ka Klassikaraadio. Loodan, et saan ka siia blogisse peagi lisada mõne salvestise nendelt kontserditelt. Sest, kuulge, see on ju ikka peamine! Kuulamine! ;)

0 kommentaari